Dziękujemy za czytanie naszego bloga! Zapraszamy do obserwatorów ;]

piątek, 18 maja 2012

Nasze garderoby

Hejka mój pseudonim to vixi i dzisiaj wam zaprezentuje jak można użyć jednego ciuchu do 2 różnych stylizacji.
Oto co dzisiaj zaprezentuje to jak widzicie koszulka. Zaprezentuje ją w 1. luzackim i 2. w kolorowym zestawieniu.1. Jest to stylizacja raczej na lato. Możemy w niej zobaczyć kontrast bieli- szarości-czerni. Możemy założyć ją na luzacki spacer z znajomymi, na pizze, po ukończeniu 18 na piwo itp. Do stylizacji można oczywiście dodać dodatki, ale ja już nie chciałam za bardzo szaleć. Możecie sobie pomyśleć że taka bluzka nie pasuje do takiej stylizacji-ale chyba nie na tym polega moda?? Stylizacja składa się z :
-Bluzka- Beetlebum- 2 m$
-Short- Beetlebum- 10 m$
-Leginsy-Beetlebum-20 m$
-Buty-Beetlebum-40 m$
Razem: 72 m$


Tak jak widać jest to stylizacja powiedzmy uniwersalna-na randke, do sklepu, do szkoły, nawet na urodziny koleżanki. Jest to stylizacja 3 kolorowa-żółć-zieleń-błękit. Jeśliby się zastanowić dołożymy cieplejszy żakiet, odpowiednie buty i mamy stylizacje na chłodniejsze dni. Kokarda dodaje takiej niewinności i słodkości.-gdyż poprzednia stylizacja dzięki fryzurze dostaje taką dzikość i tajemniczośc.
Stylizacja składa się z :
-Kokarda- Juste Milien-80 m$
- Bluzka- Beetlebum- 2 m$
-Spodnie- Beauty Boutique-20 m$
- Torba- Beetlebum- 30 m$
-Pierścionek- Worderland...- 45 m$
-Buty- Beauty Boutique- 20 m$
Razem : 217 m$
Jeśli wam się nie podoba moj post to napisz w komentarzach co ci nie pasuje a ja spróbuje następnym razem tego nie popełnić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz